25.04.2010

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego

W sobotę 24 kwietnia jak co roku wiosną, motocykliści Grupy Południe rozpoczęli swój sezon w Mnikowie. Przy pięknej pogodzie kilkaset motocykli przyjechało do Mnikowa. O godz. 11.30 odprawiona została Msza Św. z prośbą o szczęśliwy sezon. W tym roku modlono się również w intencji tragicznie zmarłych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem generałów: Bronisława Kwiatkowskiego i Tadeusza Buka, którzy przyczyniali się do organizacji zlotów motocyklowych. W liturgii brały udział dzieci z krakowskich domów dziecka. Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących z ul. Tynieckiej w Krakowie przygotowali piękną oprawę muzyczną. Po Mszy Św. nastąpiło tradycyjne poświęcenie motocykli, a później już upragnione przejażdżki z dziećmi.