08.11.2014

Nabożeństwa różańcowe i Korowód Świętych

W tym roku, przez cały miesiąc październik dzieci wyjątkowo licznie uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych. Codziennie przed nabożeństwem poznawały postać z grona świętych i błogosławionych. Wykonały też piękne różańce, które można podziwiać w kaplicy Matki Bożej Skalskiej w naszym kościele. Tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych, 30 października ponad 70 - osobowa grupa dzieci wzięła udział w Korowodzie Świętych. W uroczystej procesji, najmłodsi wnieśli do kościoła wykonane przez siebie podczas lekcji religii obrazy świętych i błogosławionych. Dzieci odśpiewały wspólnie piosenki, których uczyły się podczas nabożeństw. Nie mogło zabraknąć w tym dniu znanej, radosnej pieśni "Święty uśmiechnięty!".